VYBÍRÁME Z NAŠÍ NABÍDKY

 

Náš výrobní program zahrnuje:

 

 
zábradlí - kombinace kov/dřevo
altány
pergoly
zahradní chatky, chaty
přístřešky, garáže
balkóny
ploty, brány, branky
schody, schodiště
studny a paravany
dělící stěny, truhlíky
interiéry
kuchyňské linky
obložení a obklady
ostatní

 

BALKÓNY - balkónový program

 

alpské balkóny, tyroské balkóny

Ozdobou a v některých případech i dominantou každého rodinného domu,chaty,chalupy nebo jiné stavby která má prvek balkonu, je jeho zábradlí.Kromě standardně používaných materiálů jako jsou například umělecky kované prvky, prvky z chrómu nebo nerezu v kombinaci se dřevem či jinými materiály, je taktéž možnost volit variantu v celodřevěném-masivním “tyrolském provedení“.

Tyto celodřevěné balkóny se vyrábějí,impregnují a montují ve variantě A jednoduché tzv.deskové,kde balkónovou výdřevu tvoří tvarově a profilově opracované latě rozměru např. 19 x 110, 19 x 115, 19 x 140, nebo B v provedení z masivních tzv.bojarovaných hranolů rozměru např. 40 x 90, 40 x 120, 55 x 55, 60 x 120 s možností kombinace s vyřezávanými nosnými sloupky s cibulí nebo copem. Jakoukoliv variantu provedení lze dodat s okrasným květinovým truhlíkem nebo bez truhlíku.
Jako kotevní prvky jsou používány kovové Jakly 30 x 30 výška 1000mm od čisté hotové podlahy, které by mněli být kotveny a rozmísťovány vždy s ohledem na vybranou variantu provedení.Velikou chybou se stává, že je dříve hotova konečná podlaha včetně izolací a teprve potom vybíráme model balkonu a přemýšlíme nad kotevní konstrukcí. Vždy doporučujeme nejdříve výběr modelu balkonu ke kterému dodáme půdorys rozmístění kovových Jaklů,následné ukotvení, zaizolování a pokládku finální dlažby. K celé kotevní konstrukci stačí pouze stojky bez žádných dalších svazovacích či vyztužovacích pásovin nebo jaklů. Zbytečně se tím komplikuje konečná montáž. V případě že je kovová konstrukce předsazená a kotvená z čela podesty balkonu, je možnost obložení pohledové hrany podesty okrasnými prkny-blendami.
Tyto balkony jsou vyráběny z kvalitního tuzemského smrkového nebo borového,uměle dosoušeného řeziva.
Kompletní použitý materiál je před vlastní impregnací povrchově opracován hoblováním, vyspravován flikováním, tmelením a nakonec strojně a ručně broušen, tímto je zaručena vysoká kvalita impregnovaného povrchu.
Impregnace je prováděna nanášením štětcem v systému dle výběru značky lazury.Doporučujeme a garantujeme impregnaci v silnovrstvé lazurovací barvě HERBOL.
 

Nabízíme impregnace i ve značkách SADOLIN, OVERSOL, GLASURIT, atd.
 
Každý balkon nebo terasa je klidným místem,kde každý z nás vychutnává klid po celodenním shonu a starostech,nebo intimním kouskem místa ke slunění a relaxaci.Využijte proto variability našich balkonů které můžeme přizpůsobit všem vašim potřebám a požadavkům.
 

 

Webmaster - Bednář Martin B.B.S.